Haberler

Gelin birlikte çözüm bulalım!

Online randevu almak için tıklayın

Kiddy Family Club OLARAK AKATLARDAYIZ !!!

KİDDY FAMİLY CLUB 

FARKLILIĞA OLAN İHTİYACIMIZ...

En temel varlığımız olan ailemiz ve çocuklarımızdır. Hepimiz hayatın içerisinde amaçlarımız ihtiyaçlarımız doğrultusunda onlara sunacağımız imkanlar için mücadele etmekteyiz.

Peki bu süreçte neler oluyor hayatımızda ? Günümüzde hepimizin en çok yaşadığı, en büyük problemlerden biri sevdiklerimizle anı yakalayamamak, hayatın koşuşturmasında zaman geçerken arkamıza dönüp baktığımızda farkında olmadan gözden kaçan küçük problemlerin büyüyerek şuan önümüzde mücadele etmemiz, çözümlememiz gereken bir kaosa dönüşmesi.

Kurucu ortaklardan Uzm. Psikolog Günay Baydaroğulları özel eğitim alanında ve psikolojik danışmanlık alanında edindiği tecrübeleriyle sık sık karşılaşılan en temel problemlerden yola çıkarak ihtiyaç duyduğumuz Türkiye de ilk ve tek olan Kiddy Family Club sistemini, sistematik bilimsel araştırma temellerine dayanan uzun bir çalışma sürecinden sonra gerçekleştirmeye karar vermiştir.  

 

Çocukların psikolojik, fizyolojik, zihinsel, bilişsel , sosyal gelişim evrelerine göre hazırlanmış psikologların koordinesi ve eşliğinde altı aylık gözlem değerlendirme gruplarıyla amaca yönelik etkinlik ve atölyeler düzenlenmektedir.

http://www.kiddyfamilyclub.com/

Etiketler

Yorumlar